***ESKİŞEHİR İLİ AMATÖR MÜSABAKA HAFTALIK BÜLTEN***

TARİHHAFTASAATSAHAKÜMEEV.SAHİBİ TAKIMMİS.TAKIMHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
23.02.2020 14:00MUTTALIP 12.AMATÖRKIRMIZITOPRAKIŞIKSPORYİĞİTCAN DOĞANFURKAN AVCIFURKAN KURTAY  NİHAT KARACA
23.02.2020 16:00MUTTALIP 12.AMATÖRBÜYÜKDEREALTAYFATİH PAZIADEM MAZLUMMERVE TURAN BAHRİ GÜRCAN
23.02.2020 12:00ÇUKURHİSAR2.AMATÖROKLUBALIKIRKAORKUN OLGUNALİ TAŞÇIÖMER FATİH UZUN SABRİ KÖSE
22.02.2020 14:00MUTTALIP 12.AMATÖRMAHMUDİYEÇELİKKARTALEMRE CAN ARSLANAYŞEGÜL ÇETİNKAYAMELİH ERDOL ALİ OLGUN
23.02.2020 16:00MUTTALIP 22.AMATÖRDORLİONMİHALGAZİİSMAİL GÜLEÇYÜZKAAN ÇİNİZEKİ DEMİRHAN KUVET MEHMET TOPAÇ
22.02.2020 16:00MUTTALIP 22.AMATÖRSULTANDERETEPEBAŞI KOLEJLEVENT TAŞDELGENEREN HADAKBURAKCAN KASAPOĞLU MEHMET ÖZÖZTÜRK
22.02.2020 12:00MUTTALIP 12.AMATÖRAKARBAŞIMEŞELİKR.UFUK AVDAŞHÜSEYİN ÖZÇETİNAHMET ŞEN HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
22.02.2020 16:00MUTTALIP 12.AMATÖRÇAĞLARÖRNEKATAHAN BİLEKLERHİCRET ÜNLÜGİZEM ŞİMŞEK MURAT AKSOY
23.02.2020 14:00MUTTALIP 22.AMATÖR71 EVLERADANIRTANER ÇATMALIEREN HADAKCİHAD GÜNEŞ METİN GÜNDÜZLER
23.02.2020 12:00MUTTALIP 22.AMATÖRYENİKENTİNÖNÜ DOĞAN GÜNEŞKAZIM CANSEVERZEYNEP ÇETİNCANER SAĞAN YUSUF DOĞAN
22.02.2020 12:00MUTTALIP 22.AMATÖRTUNAÇAMLICACANKAT KARULHASAN ATA AYRANCIATAHAN KANDIR MUSTAFA TÜRE
23.02.2020 12:00MUTTALIP 12.AMATÖRES EFSANEYEŞİLTEPEMESUT ERENFAZLI DALGARMETİN YILMAZ GÜRFİLİZ MEHMET BAHADIR
22.02.2020 14:00MUTTALIP 22.AMATÖRGÖKMEYDANSEYİTGAZİ BLD.ALP OSMAN KARAOSMANOĞLUMUHAMMED AYRIMTOPRAK ÇAĞLAR METİN GÜNDÜZLER
23.02.2020 14:45ÇUKURHİSAR2.AMATÖRÇUKURHİSARBEYLİKOVAÖZGÜR KÖSETOLGA ULUSHASAN ATA AYRANCI ŞAHİN ŞİMŞEK
22.02.2020 12:00B.ERKİNU-19 1.GENÇANADOLU ÜNVŞEKERSPORİBRAHİM BARAN AKSONGÜRÖMER GÖZEGİREYLÜL DİLAN AYDOĞAN RECAİ YAŞAR
22.02.2020 14:00B.ERKİNU-19 1.GENÇDEMİRSPORDSİ BENTTOLGA BAKANFURKAN KURTAY MUSA ÇİÇEK BARIŞ ÖNAL
22.02.2020 16:00B.ERKİNU-19 1.GENÇODUNPAZARIBİRLİKZEYNEP ÇETİNCANER SAĞANUMUT AVDAŞ HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
23.02.2020 12:00B.ERKİNU-17ODUNPAZARIDEMİRSPORYUNUS ÖZALPAHMET ONUR ÇİÇEKBAHTİYAR ÇELİK ÇAĞRI YILDIRIM
23.02.2020 14:00B.ERKİNU-17TEPEBAŞI SPORDSİ BENTİSMET YILMAZMELİH ERDOLMUSA ÇİÇEK MURAT ŞENTÜRK
23.02.2020 16:00B.ERKİNU-17SAĞLIKSPORESENTEPEMELİH ALPAKREMZİYE ALDEMİRNAZMİ FURKAN SALCAN BARIŞ ÖNAL
23.02.2020 10:00H.DOĞANU-17HARBİŞIŞIKSPORHÜSEYİN GİDERATAHAN KANDIRUMUT AVDAŞ MUSTAFA DEMİRCİOĞLU
23.02.2020 12:00H.DOĞANU-17ANADOLU ÜNVBİRLİKAYŞEGÜL ÇETİNKAYAEMRE CAN ARSLANATAHAN KANDIR GALİP KÖSE
23.02.2020 16:00H.DOĞANU-17GÖKMEYDANŞEKERSPORALPEREN BARUTMEHMET KARAYELHİCRET ÜNLÜ MUSTAFA TÜRE
23.02.2020 10:00B.ERKİNU-17YUNUSEMREÇAMLICAEDİS ACARTÜRKEREN GÖKCEEYLÜL DİLAN AYDOĞAN VEYSEL ÇETİNER
22.02.2020 14:30HASAN DOĞANU-15BOZANSPORANADOLU ÜNİVERSİTESİTOLGA ULUSREMZİYE ALDEMİRNAZMİ FURKAN SALCAN  
22.02.2020 14:30OSMANGAZİU-15ÇAMLICA SPORIŞIK SPOROĞUZHAN KARAKUŞEREN GÖKCEBAHTİYAR ÇELİK  
22.02.2020 11:00OSMANGAZİU-15BİRLİK SPORSAĞLIK SPORGÖKHAN ÇARŞANBANUSRET DİNKEKÜBRA YİĞİTÇE  
22.02.2020 12:45H.DOĞANU-15ESK.DEMİRSPORSULTANDERE SPORYASİN YILMAZÖZDEN ŞENEREREN ŞAVK  
22.02.2020 15:45OsmangaziU-15ESK.ŞEKERSPORORHANGAZİ SPORTAHA ARSLANBAHTİYAR ÇELİKEREN GÖKCE  
22.02.2020 12:45OsmangaziU-15ESENTEPE SPORKURTULUŞ SPORKORAY ÖZCANNUSRET DİNKEKÜBRA YİĞİTÇE  
22.02.2020 11:00HASAN DOĞANU-15DSİ BENTSPORİDMANGÜCÜ SPORMELİH HALİSKÜÇÜKÖZDEN ŞENEREREN ŞAVK  
22.02.2020 12:00V.H.DEMİRKOLU-17 AKADEMİESKİŞEHİRSPORHATAY SPORMELİHCAN IŞILARAHMET ONUR ÇİÇEKCİHAD GÜNEŞÖMER FATİH UZUNEMRE KARAER
23.02.2020 14:00H.DOĞANBAYANLAR 3.LİGÖNCÜSPORGÖLBAŞISPORBURAKCAN KASAPOĞLUTAHA GÖRDELİOĞLUMEHMET KARAYEL ALİ EŞKİN
23.02.2020 14:00ÇİFTELERS.AMATÖRÇİFTELERODUNPAZARIM.KAĞAN BİNGÜLTOPRAK ÇAĞLARHÜSEYİN ÖZÇETİN KEMAL ÖZTÜRK